Apie mus

Kuriate svajonių namus ir ieškote jiems išskirtinio dizaino durų ar kokybiškos grindų dangos? Pataikėte ten kur reikia!

Įmonės „Rasvilita” specializacija – durys ir grindys. Du intensyviausiai naudojami namų elementai, nuo kurių kokybės priklauso ne tik patogi kasdienybė, bet ir namų jaukumas, jų stilius.  „Rasvilita” įkūrėjos Rasos aistra – estetikos ir funkcionalumo darna namų interjere.
Besidomėdama šia sritimi ji suprato, kad tiek namų atmosferai, tiek jų dizaino vientisumui ir netgi praktiškumui didžiulę reikšmę turi tinkamai parinktos ir tarpusavyje suderintos grindys ir durys. Taip jai ir gimė idėja įkurti įmonę, savo klientams galinčią pasiūlyti platų, stilingą ir kokybišką grindų dangos, bei vidaus ir lauko durų asortimentą.

Per kelerius veiklos metus kruopščiai atrinkome ir užmezgėme tvirtus ryšius su patikimais, ilgametę patirtį turinčiais durų bei grindų dangos gamintojais, todėl esame tikri, jog tiek ekonominės, tiek premium klasės gaminiai mūsų asortimente – kokybiški ir patikimi.

„Rasvilita“ misija – padėti klientams pasirinkti geriausiai jų praktinius poreikius bei kuriamą namų atmosferą atitinkančius gaminius. Esame motyvuota veržlių žmonių komanda ir mylime tai, ką darome, todėl savo klientams negailime nei laiko, nei patarimų!

Reikia durų arba grindų dangos? O gal tiesiog patarimo? Kreipkitės Jums patogiausiu būdu!

Meniu